2020-08-05, trečiadienis, 22:28.     Šiandien Kaune saulė teka 05:37, leidžiasi 21:09, dienos ilgumas 15:31.

Praktiniai užsiėmimai vandenyje

2019-06-20, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Praktiniai užsiėmimai vandenyje

Birželio 18-ąją Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesiai gelbėtojai vyko į Kėdainių sporto centrą, kuriame vyko praktiniai užsiėmimai baseine – ugniagesiai gelbėtojai tobulino savo įgūdžius, imituodami skęstančiojo gelbėjimą.

 

Pratybas stebėjo trisdešimt penki vaikų stovyklos „Laimingi vaikai“ stovyklautojai. Jie vis tai, kas vyko, stebėjo su dideliu užsidegimu ir net patys juos dalyvavo. Šiomis pratybomis ne tik norėta tobulinti pačių ugniagesių gelbėtojų įgūdžius, bet ir patarti vaikams, kaip elgtis atsitikus nelaimei vandenyje, kokių veiksmų reikia imtis pastebėjus skęstantį žmogų. Po užsiėmimų vandenyje visi susirinko aikštelėje, kur buvo demonstruojama ugniagesių gelbėtojų technika ir įrangos galimybės. Smagiausia buvo palakstyti po vandens čiurkšle.

 

Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba komandoje beveik kiekvieną dieną sulaukia mokinių ir auklėtojų bei mokytojų, atvykstančių susipažinti su ugniagesio gelbėtojo profesija, apžiūrėti technikos ir išklausyti edukacinę pamokėlę. Šiemet Kėdainių ugniagesius gelbėtojus jau aplankė trijų vaikų vasaros stovyklų poilsiautojai, o per akciją „Būk saugus, mokiny“ lankėsi daugiau nei 800 moksleivių. Vaikams buvo dalijamos prevencinės knygelės, atšvaitai, o aktyviausiems dalyviams – simbolinės dovanėlės.

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manokaunas.lt
mob. (8 616) 14 144