2020-05-29, penktadienis, 20:14.     Šiandien Kaune saulė teka 04:51, leidžiasi 21:38, dienos ilgumas 16:47.

Operatyviai sulaikytas peiliu grasinęs ir pareigūnams bandęs pasipriešinti vyras

2019-01-16, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Operatyviai sulaikytas peiliu grasinęs ir pareigūnams bandęs pasipriešinti vyras

Sausio 15 d. apie 21.54 val. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sulaukė pranešimo, kad Kaune, H. Ir O. Minkovskių g., jaunas vyras bandė patekti į įmonės teritoriją bei peiliu grasino apsaugos darbuotojui.

 

Nedelsiant į pranešimą sureagavę  ir į įvykio vietą atvykę Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės pareigūnai, nors ir pasišalinusį iš įvykio vietos vietos, bandžiusį pasprukti nuo policijos pareigūnų, įtariamąjį, netrukus rado. Vos už pusvalandžio, apie 22.25 val. vyras buvo pastebėtas Kaune esančioje Pabrėžos ir Sodininkų gatvių sankirtoje. Bandant sulaikyti asmenį, šis nepakluso teisėtiems pareigūnų reikalavimams ir siekdamas išvengti sulaikymo puolė pareigūnus peiliu. Prieš jį buvo panaudotas elektoimpulsinis prietaisas „Taser", tačiau šiam tinkamai nesuveikus, prieš peiliu ginkluotą įtariamąjį, toliau agresyviai bandžiusį išvengti sulaikymo, buvo vieną kartą panaudotas šaunamasis ginklas. Įtariamajam, gimusiam 1996 m.,  sužeista koja, jis pristatytas į gydymo įstaigą. Vyro gyvybei pavojus negresia, jis bus pristatytas į areštinę. Profesionalių ir operatyvių policijos pareigūnų veiksmų daugiau nukentėjusių asmenų nėra, policijos pareigūnai taip pat nesužaloti.

 

Peilis rastas, dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 286 str. ir 145 str., dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui ir grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą. Už tai gresia laisvės atėmimas iki trejų metų.

 

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros prokurorai.

 

 

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Komunikacijos poskyris


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manokaunas.lt
mob. (8 616) 14 144