2019-12-14, šeštadienis, 07:12.     Šiandien Kaune saulė teka 08:34, leidžiasi 15:49, dienos ilgumas 7:15.

Kauno kelių policijos pareigūnai pataria vairuotojams kelyje negudrauti

2018-10-12, paskelbė Nusikaltimai ir nelaimės
Kauno kelių policijos pareigūnai pataria vairuotojams kelyje negudrauti

„Vairuotojai turėtų būti tolerantiškesni vieni kitų atžvilgiu ir nebandyti gudrauti. Taip ne tik  pažeidžiamos Kelių eismo taisyklės, bet formuojamos dar didesnės spūstys, sukeliamos avarinės situacijos. Piko metu nei vienas iš mūsų netrokšta savo laiko praleisti spūstyse, tad būkime sąmoningi kelyje ir kantrūs“, - po vykdytos priemonės kalbėjo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kelių policijos valdybos viršininkas Vigintas Lukošius.

 

Ketvirtadienio vakarą, transporto priemonių kelyje piko metu po 17 val., vienoje iš judriausių Kauno gatvių sankirtų, Kauno apskr. VPK pareigūnai vykdė prevencinę priemonę, skirtą automobilių vairuotojų daromiems Kelių eismo taisyklių pažeidimams išsiaiškinti ir juos užkardyti. Karaliaus Mindaugo prospekto ir Birštono gatvės sankirtoje pareigūnai tikrino, kaip vairuotojai paiso geltonomis linijomis pažymėto ploto važiuojamųjų dalių sankirtoje, kurios nurodo, jog draudžiama įvažiuoti į sankryžą, jei joje ar už jos stovi kiti automobiliai, dėl kurių vairuotojas liktų stovėti pažymėtame plote.

 

Priemonės metu, per kiek daugiau nei valandą laiko, pareigūnai užfiksavo 14 pažeidėjų, kuriems buvo surašyti administracinių nusižengimų protokolai. Vairuotojams pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 1 d. gresia baudos iki 90 eurų.

 

„Vairuotojai, kurie nepaiso sankryžoje nupieštų geltonų linijų, taip užblokuodami pravažiavimą kitiems eismo dalyviams, rodo nepagarbą kitiems eismo dalyviams bei demonstruoja netolerantiškumą“,- primena Kauno apskr. VPK Kelių policijos pareigūnai, pabrėždami, kad tokios prevencines priemones aktyviai vykdys ir ateityje.

 

Kauno apskrities policija ragina vairuotojus laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

 

     

Kauno apskr. VPK informacija


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manokaunas.lt
mob. (8 616) 14 144