2020-02-25, antradienis, 08:46.     Šiandien Kaune saulė teka 07:17, leidžiasi 17:44, dienos ilgumas 10:26.

Iš Lietuvos vykęs kaunietis turėjo net dvi klastotes

2019-09-03, paskelbė Nusikaltimai ir nelaimės
Iš Lietuvos vykęs kaunietis turėjo net dvi klastotes

Kalvarijos užkardos pasieniečiai sulaikė kaunietį, dokumentų patikros metu pateikusį, įtariama, suklastotą asmens tapatybės kortelę. Paaiškėjo, kad vyras su savimi taip pat turėjo ir suklastotą vairuotojo pažymėjimą.

 

Šeštadienį vakare VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnai ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu, kelyje Marijampolė – Suvalkai, patikrinti sustabdė iš Lietuvos vykusį  autobusą „Neopolan“. Latvijoje registruota transporto priemone reisu iš Rygos per Lietuvą į Paryžių vyko grupė asmenų.

 

Kontrolės metu vienas iš keleivių pasieniečiams ištiesė lietuvišką asmens tapatybės kortelę. Dokumentas VSAT pareigūnams sukėlė įtarimų. Apžiūros metu po vyro sėdyne Kalvarijos užkardos pasieniečiai aptiko dar vieną, įtariama, suklastotą dokumentą – neva to paties asmens vardu išduotą vairuotojo pažymėjim1s. Pirminiais duomenimis, sulaikytasis yra 35 metų Kauno gyventojas.

 

Varėnos pasienio rinktinės pareigūnai dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu pradėjo ikiteisminį tyrimą. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

 

Po apklausos vyras uždarytas į areštinę. VSAT pareigūnai aiškinasi, kur kaunietis apsirūpino klastotėmis.

 

VSAT Varėnos pasienio rinktinės inf.


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manokaunas.lt




mob. (8 616) 14 144